Par mums

SIA “Astro” ir dibināta 1992. gadā. Esam trauku un galda servēšanas piederumu, sadzīves un profesionālās tehnikas piegādātāji klientiem, kam būtiska kvalitāte. Mūsu piegādātāji ir Eiropas vadošās trauku un mājsaimniecības preču ražošanas kompānijas, kuras garantē kvalitāti, plašu sortimentu, labas cenas, iespēju papildināt iepirktās sērijas, kā arī mūsdienu prasībām atbilstošu dizainu.

Mūsu klienti ir ēdināšanas uzņēmumi, restorāni, bāri, viesnīcas, uzņēmumi, veikalu tīkli – visi, kam svarīga pārdodamo un ikdienā lietoto preču ilgmūžība un augsta kvalitāte.

Esam attīstījuši un pilnveidojuši trauku un galda servēšanas piederumu nomu www.astronoma.lv

Horeca klientiem piedāvājam profesionālus traukus ar palielinātu triecienizturību, piemērotus intensīvai lietošanai. Īpaši novērtēts ir profesionālās virtuves tehnikas klāsts, kas īsā laikā ir guvis atzinību ilggadīgo klientu vidū, kā arī ar savu daudzveidību un iespējām pārsteidz jaunos sadarbības partnerus.

SIA „Astro” strādā kompetenti speciālisti ar lielu darba pieredzi, ar individuālu pieeju katram klientam, ar vēlmi palīdzēt īstenot Jūsu ieceres.